Projekt IVCA Ostrava 2022

Partneři

1. klíčový partner – Statutární město Ostrava

Ostrava byla vždy průmyslovým městem, po revoluci v roce 1989 došlo k utlumení těžby uhlí a sním související utlumení strojírenské a hutní výroby. Velká krize se podepsala na vysidlování obyvatelstva i architektuře města. Podařilo se však najít nové zdroje a podpořit potenciál města. Ostrava má obrovský progres, strategický plán rozvoje města je zaměřen na kulturu, muzejnictví, industriál, sport a s tím související turistiku a oživení centra města a v neposlední řadě podpora městských kol. Náš projekt IVCA 2022 Ostrava zcela zapadá do konceptu města a podmínky, které poskytuje industriální dolní oblast Vítkovice, kterou jsme vám zasílala ve video upoutávce, je naprosto unikátní lokalita pro realizaci mistrovství.

Také okolí Ostravy je velice pestré na nádherné vyjížďky do přírody podpořené výbornou infrastrukturou cyklostezek.

2. klíčový partner je – Moravskoslezský kraj

Moravskoslezský kraj klade mimořádný důraz na podporu turismu do našeho kraje. Také zde je komunikace IVCA Ostrava 2022 velice atraktivním projektem a v rámci kampaně budeme mistrovství komunikovat v rámci celé české republiky a podpoříme tak turistiku do našeho kraje.

3. oblast partnerů

mediální partneři, které oslovíme v rámci komunikace projektu.

4. oblast partnerů

soukromý sektor

Název projektu

42. RALLY IVCA, Ostrava, Česká republika

Mistrovství světa s vysokou jízdou a další veteránské cykly

Závody budou připraveny pro všechny kategorie – vysoká kola, dreziny, veteránská plášťová kola … ještě upřesním. Velice ráda ráda, bych komunikovala výstižný název projektu – Mistrovství světa vysokých kol, velocipedů, drezín a historických plášťových kol.

Projekt

Rádi bychom svou programovou nabídkou uspokojili všechny účastníky IVCA Ostrava 2022. Program bude proto velice pestrý na závody i doprovodné akce. Závody budou ve všech kategoriích na 1 milí, budeme také realizovat závod na 100 mil. V rámci doprovodného programu také závod v pomalé jizdě, jízdě pozpátku a akrobacii.

V rámci doprovodných akcí bude probíhat velká výstava historických kol, budou otevřena technická muzea industriální oblasti, šachta, současně bud probíhat festival dechových orchestrů, celorepublikové setkání veterán klubu automobilů a motorek a moc ráda bych uspořádala setkání vzduchoplavců. Prostě scenérie jako vystřižená z minulého století uprostřed industriání Ostravy. Krása, už se moc těším.

Za Klub českých velocipedistů v Hrabové

Karin Raszková

Akce pořádané klubem

Klub velocipedistů pořádá různorodé akce pro celou rodinu. Jste srdečně zváni!